18/05/2024

Odigran je zaostali meč prvog kola Premijer lige BiH, meč u Sarajevu, između Željezničara i Igmana iz Konjica.

Željezničar Sarajevo – Igman Konjic 1:0

Na stadionu “Grbavica” u Sarajevu večeras su se u okviru zaostalog susreta prvog kola Premijer lige BiH sastali Željezničar i Igman iz Konjica, a ekipa portala sportskevijesti.com je posjetila ovo nogometno zdanje, i medijski popratila zanimljiv susret.

Prvo poluvrijeme ovog meča proticalo je u otvorenoj, naoadačkoj, igri oba tima, međutim, na kraju su izostali pogotci, te se ovih četrdeset i pet minuta okončalo neriješeno, dakle bez pogodaka, a u nastavku meča, u 85. minuti, Željezničar je krunisao bolju igru i terensku inicijativu, idnosno, domaći dolaze do pogotka i vodstva od 1:0, strijelac za, uspistaviće se, i konačni epilog ovog duela, bio je Cocalić.

Željezničar je ovom pobjedom sada na trećoj poziciji prvenstvene tabele, dok je Igman, nakon poraza, sada četvrtoplasirani tim prvenstva.