20/05/2024

Odigran je zaostali meč drugog kola Premijer lige BiH, meč u Doboju između Sloge i Željezničara iz Sarajeva.

Sloga Doboj – Željezničar Sarajevo 3:0

Na stadionu “Luke” u Doboju danas su se u okviru zaostalog susreta drugog kola Premijer lige BiH sastali Sloga i Željezničar iz Sarajeva.

Ekipa Sloge je bolje ušla u meč, i golom Jovića u 43. minuti došla do prednosti od 1:0, što je bio i rezultat prvog poluvremena, da bi u nastavku domaći prvobitno golom Vidića u 67. minuti povisili prednost na 2:0, a zatim u 90. minuti golom istog igrača iz jedanaesterca došli i do 3:0, a što se ispostavilo i kao konačni epilog ovog duela.

Ovom pobjedom Sloga je sada na osmoj poziciji prvenstvene tabele, dok je Željezničar poslije poraza sada šestoplasirani tim prvenstva.