02/06/2024

Odigrano je šest današnjih mečeva dvadesetog kola Prve lige FBiH, a jedan od zanimljivijih susreta odigran je u Zenicu, gdje su se sastali Čelik i Gornji Rahić.

Čelik Zenica – Gornji Rahić 3:0

Na stadionu “Bilino polje” u Zenici danas su se u okviru dvadesetog kola Prve lige FBiH sastali timovi Čelika i Gornjeg Rahića.

Ekipa Čelika idealno je otvorila susret i pogotkom Isakovića povela sa 1:0, za ujedno i ishod prvog poluvremena, a u nastavku domaći golom Mašića povećava prednost na 2:0, potom Gornji Rahić ne koristi jedanaesterac, neprecizan je bio Bošnjaković, da bi Međuseljac Zeničanina donio prednost od 3:0, a što je bio i konačni rezultat na ovom meču, a drugi gol za NK Čelik na meču možete i pogledati, i to tako što ćete koristiti sljedeći link:

Ovom pobjedom Čelik je sada na šestoj poziciji prvenstvene tabele, dok je Gornji Rahić nakon poraza sada devetoplasirani tim prvenstva.