19/05/2024

Odigran je prvi susret današnjeg programa dvadeset i petog kola Premijer lige BiH, susret u Modriči između Sloge iz Doboja i Željezničara iz Sarajeva.

Sloga Doboj – Željezničar Sarajevo 0:3

Na stadionu “dr. Milan Jelić” u Modriči danas su se u okviru susreta dvadeset i petog kola Premijer lige BiH sastali Sloga iz Doboja i Željezničar iz Sarajeva.

Ekipa Sloge je imala idealnu priliku da dobro otvori ovaj meč, no Vidić je u 27. minuti promašio jedanaesterac, te do isteka prvi četrdeset I pet minuta nije bilo pogodaka, a u nastavku je Željezničar pogotcima Štilića u 48. minut, potom Krpića u 53. minuti, te Hiroša u 92. minutu došao do vodstva od 3:0, što je bio i konačni epilog ovog duela.

Ovom pobjedom Željezničar je sada na devetoj poziciji prvenstvene tabele, dok je Sloga poslije poraza ostala petoplasirani tim prvenstva.