16/05/2024

Odigran je posljednji susret dvadeset i petog kola Premijer lige BiH, susret u Mostaru gdje su se sastali Zrinjski i Zvijezda 09 Brgule.

Zrinjski Mostar – Zvijezda 09 Brgule 4:0

Na stadionu pod “Bijelim brijegom” u Mostaru danas su se u okviru susreta dvadeset i petog kola Premijer lige BiH sastali Zrinjski i Zvijezda 09 iz Brgula.

Mostarci su idealno otvorili meč, i pogotcima Ćužea u 8. minuti i 15. minuti, te Bilbije u 35. monitu došli do vodstva od 3:0, za ujedno i ishod prvog poluvremena, a u nastavku domaći novim pogotkom Bilbije, u 76. minuti, dolaze i do 4:0, a što je bio i konačan rezultat meča.

Zrinjski je ovim trijumfom ostao na drugoj poziciji prvenstvene tabele, dok je Zvijezda nakon poraza ostala na posljednjoj poziciji ovosezonskog prvenstva.