30/04/2024

Odigran je prvi uzvratni susret polufunala Kupa BiH, susret u Banjaluci, gdje su se sastali Borac i Široki Brijeg.

Borac Banjaluka – Široki Brijeg 2:1

Poslije prvih četrdeset i pet minuta nije bilo pogodaka, a u nastavku gosti prvi dolaze do pogotka i do prednosti od 1:0, strijelac je bio Mišić u 69. minutu, no domaći zatim prave preokret, i golovima Fićovića u 77. minutu i Hrelje deset minuta poslije, dolaze do vodstva od 2:1, i pobjede tim rezultatom.

Banjalučani su ovom pobjedom, i sa ukupnim rezultatom 5:2, izborili plasman u finale takmičenja, dok je Široki Brijeg, nasuprot tome, ispao iz Kupa BiH, a u sljedećem video prilogu možete pogledati i detalje slavlja iz svlačionice igrača banjalučkog tima nakon meča, tako što ćete koristiti sljedeći link: