04/05/2024

Odigran je drugi susret današnjeg programa dvadeset i sedmog kola Premijer lige BiH, susret u Modriči između Sloge iz Doboja i Zrinjskog iz Mostara.

Sloga Doboj – Zrinjski Mostar 0:2

Na stadionu “dr. Milan Jelić” u Modriči danas su se u okviru susreta dvadeset i sedmog kola Premijer lige BiH sastali Sloga iz Doboja i Zrinjski iz Mostara.

Prvo poluvrijeme ovog duela okončalo se bez pogodaka, a u nastavku ekipa Zrinjskog je pogotkom Bilbije u 53 minuti došla do prednosti od 1:0, da bi potom u 76. minuti isti igrač svom timu, pogotkom iz jedanaesterca, donio povećanje vodstva na 2:0, a u 85. minuti domaći su ostali sa igračem manje, crveni karton je dobio Dadić, te se naposlijetku rezultat od 2:0 za mostarski tim ispostavilo i kao konačni epilog ovog duela.

Ovom pobjedom Zrinjski je ostao na drugoj poziciji prvenstvene tabele, dok je Sloga poslije poraza ostala petooplasirani tim prvenstva.