04/05/2024

Odigran je treći susret današnjeg programa dvadeset i osmog kola Premijer lige BiH, susret u Sarajevu, između Željezničara i Širokog Brijega.

Željezničar Sarajevo – Široki Brijeg 1:0

Na stadionu “Grbavica” u Sarajevu večeras su se u okviru susreta dvadeset i osmog kola Premijer lige BiH sastali Željezničar i Široki Brijeg, a ekipa portala sportskevijesti.com je posjetila ovo nogometno zdanje, i medijski popratila zanimljiv susret.

Nakon prvog poluvremena ovog duela nije bilo golova, a u nastavku, u 50. minuti, Željezničar dolazi do prednosti od 1:0, strijelac pogotka bio je Krpić, a što se kasnije ispostavilo i kao kinačni epilog ovog duela.

Željezničar je ovom pobjedom sada na devetohj poziciji prvenstvene tabele, dok je Široki Brijeg nakon poraza, ostao sedmoplasirani tim prvenstva.