10/05/2024

Odigran je prvi susret dvadeset i devetog kola Premijer lige BiH, susret u Modriči između Sloge iz Doboja i Zvijezde 09 Brgule.

Sloga Doboj – Zvijezda 09 Brgule 2:0

Na stadionu “dr. Milan Jelić” u Modriči danas su se u okviru susreta dvadeset i devetog kola Premijer lige BiH sastali Sloga iz Doboja i Zvijezda 09 Brgule.

Poslije prvog poluvremena ovog duela nije bilo golova, a u nastavku ekipa Zvijezde 09 u 57. minuti ostaje sa igračem manje, s obzirom da je crveni karton dobio Joksimović, a potom u 67. minuti Dobojlije pogotkom Predragovića dolaze do vodstva od 1:0, zatim Brguljani 77. minuti ostaje sa dva igrača manhe, crvrni kartin dobio je i Vukoja, a što Sloga koristi u 89. minuti, odnosno, golom Mrkaića dolazi do 2:0, i taj se rezultat ispostavio i kao konačni epilog ovog duela.

Ovom pobjedom Sloga je ostala na šestoj poziciji prvenstvene tabele, dok je Zvijezda 09 poslije poraza ostala posljednjeplasirani tim prvenstva.