19/05/2024

U Međugorju je danas odigran prijateljski susret između bivšnjih premijerligaša, a trenutnih prvoligaša, ekipe Čapljine i ekipe Metalleghe-BSI iz Jajca.

Čapljina – Metalleghe-BSI 2:2

Po ugodnom vremenu za nogometnu igru, danas su u Međugorju u sklopu pripremnog prijateljskog susreta snage odmjerili prvoligaši Čapljina i Metalleghe-BSI iz Jajca, i naposlijetku remizirali u meču sa četiri postignuta pogotka.

Do početnog vodstva od 1:0 došla je ekipa Čapljine pogotkom Leke, da bi do kraja prvog poluvremena Metallehghe golovima Haračića i Pavlovića došao do preokreta i vodstva od 2:1 uoči nastavka susreta.

U drugim poluvremenu, koje nije bilo efikasno kao prvo, ipak je postignut još jedan pogodak, i to mreži tima iz Jajca, strijelac izjednačujućeg pogotka za Čapljinu bio je Buhač iz jedanaesterca, a rezultat 2:2 naposlijetku se ispostavio i konačnim ishodom ovog susreta.

HNK Čapljina: Pavlović, Jović, Rodin, Dučić, Novaković, Zubac, Miketek, Leko, Buhač, Begić, Karačić;

NK Metalleghe-BSI Jajce: Kukrika, Kukavica A., Alispahić, Kovač, Bevanda, Hota, Opardija, Pavlović, Malbašić, Pljevljak i Haračić;