17/05/2024

Odigran je drugi susret današnjeg programa dvadeset i šestog kola Premijer lige BiH, susret u Bijeljini između Radnika i Žerljezničara iz Sarajeva.

Radnik Bijeljina – Željezničar Sarajevo 1:1

Na Gradskom stadionu u Bijeljini danas su se u okviru dvadeset i šestog kola Premijer lige BiH sastali timovi Radnika i Željezničara iz Sarajeva.

Susret je počeo otvorenom, napadačkom igrom, oba tima, a u takvom pristupu igri bolje se snalaze gosti iz Sarrajeva, koji u 15. minuti pogotkom Štilića dolaze do prednosti od 1:0, a taj rezultat bio je i ishod prvog poluvremena.

U nastavku susreta ekipa iz Bijeljine u 60. minuti postiže i drugi pogodak, te dolazi do poravnanja rezultata na 1:1, strijelac za, ispostaviće se kasnije, i konačni ishod meča bio je Popara.

Radnik je ovim remijeem ostao na desetoj poziciji prvenstvene tabele, dok je Željezničar nakon današnjeg remija ostalo na sedmoj poziciji na tabeli.