14/05/2024

Odigran je prvi susret osmog kola Premijer lige BiH, susret u Modriči između Sloge iz Doboja i Veleža iz Mostara.

Sloga Doboj – Velež Mostar 3:0

Na stadionu “dr. Milan Jelić” u Modriči danas su se u okviru osmog kola Premijer lige BiH sastali timovi Sloge iz Doboja i Veleža iz Mostara.

Ekipa Sloge je bolje ušla u meč, i pogotkom Krstovskog u 43. minuti došla do vodstva rezultatom 1:0, za ujedno i ishod prvog poluvremena, a u nastavku Dobojlije u 54. minitu dolaze i do 2:0, strijelac je bio Milanović, da bi u 81. minuti golom Jankovića Dobojlije stigle i do 3:0, što se na kraju ispostavilo i kao konačan epilog ovog duela.

Sloga je ovom pobjedom sada na trećoj poziciji prvenstvene tabele, dok je ekipa Veleža nakon poraza devetoplasirana.