18/05/2024

U Vrapčićima je danas odigran uzvratni susret četvrtfinala Kupa BiH, treći po redu, sastali su se Velež iz Mostara i Sloga iz Doboja.

Velež Mostar – Sloga Doboj 4:0

Stadion “Rođeni” u Vrapčićima danas je bio mjesto odigravanja uzvratnog susreta četvrtfinala Kupa BiH između Veleža iz Mostara i Sloge iz Doboja.

Ekipa Veleža je od starta susreta krenula ofanzivno, a to im se već u 7. minuti isplatilo, kada Vehabović pogađa mrežu gostiju iz Doboja i svom timu donosi prednost od 1:0, a u 22. minuti Mostarci golom Dejanovića dolaze i do 2:0, za ujedno i rezultat prvog poluvremena, da bi u nastavku domaći u 55. minuti golom Wallacea došla i do 3:0, te u 69. minuti pogotkom Hodžića i do 4:0, što je bio i konačni rezultat meča.

Velež je ovom pobjedom, i sa ukupnih 6:0 u dva meča, izborio plasman u polufinale Kupa BiH, dok se Sloga oprostila od takmičenja za ovu sezonu.