21/05/2024

Odigran je prvi susret današnjeg programa prvog kola Premijer lige BiH, susret u Gabeli između GOŠK-a i Tuzla City.

GOŠK Gabela – Tuzla City 1:4

Na stadionu “Perica Pero Pavović” u Gabeli danas su se u okviru susreta prvog kola Premijer lige sastali timovi GOŠK-a i Tuzla City.

Ekipa iz Gagee bolje je otvorite, i već u 4. minutu golom Mandića došla do vodstva od 1:0, da bi Tuza City u 24. minuti došla do poravnanja rezultata na 1:1, što je bio i ishod nakon prvog poluvremena, a u nastavku gosti pogotcima Hadžića u 52. minuti i u 59. minuti, te Mehanovića u 81. minutu dolaze do rednosti od 4:1, a što se ispostavilo i kao konačan epilog ovog duela.

Tuzla City je ovim trijumfom idealno otvorio novu sezonu, dok je GOŠK, suprotno tome, sezonu otvorio na najgori mogući način visokim domaćim porazom.