16/05/2024

Odigran je posljednji susret dvadeset i devetog kola Premijer lige BiH, susret u Tuzli između Tuzla City i Igmana iz Konjica.

Tuzla City – Igman Konjic 1:2

Na stadionu “Tušanj” u Tuzli danas su se u okviru susreta dvadeset i devetog kola Premijer lige BiH sastali Tuzla City i Igman iz Konjica.

Ekipa Tuzla City je bolje otvorila ovaj meč i pogotkom Pantelića u 41. minuti došla do vodstva od 1:0, što je bio i rezultat nakon prvog poluvremena, a u nastavku Igman u 49. minuti pogotkom Denkovića dolazi do poravnanja na 1:1, a Konjičani u 62. minuti golom Ramića iz jedanaesterca dolaze i do vodstva od 2:1, a taj se rezultat ispostavilo i kao konačni epilog ovog duela.

Ovom pobjedom Igman je sada na desetoj poziciji prvenstvene tabele, dok je Tuzla City poslije poraza ostala pretposljednji tim prvenstva.