20/05/2024

Odigran je i treći susret današnjeg programa dvadeset i devetog kola Premijer lige BiH, susret u Tuzli između Slobode i Tuzla City.

Sloboda Tuzla – Tuzla City 1:0

Stadion “Tušanj” u Tuzi danas je bio mjesto susreta dvadeset i devetog kola Premijer lige BiH, sastali su se Sloboda i Tuzla City.

Ekipa Tuzla City je bolje ušla u meč, a u 44. minuti je imala veliku priliku da dođe do rezultatske prednosti, no Kuzmanović ne koristi jedanaesterac, i na odmlr se otišlo sa 0:0, da bi u nastavku Sloboda u 66. minuti gokom Mehmedovića došla do vodstva od 1:0, što se na kraju ispostavilo i kao krajnji ishod susreta.

Ovom pobjedom bodova Sloboda je sada na desetom mjestu prvenstvene tabele, dok je Tuzla City sada sedmoplasirani tim prvenstva.